Zomer Challenge 2021

31 mei 2021

Onze vereniging T.V. De Hoop te Noordhoek zal net als in 2020 weer deelnemen aan de Zomer Challenge van de KNLTB en roept hiervoor al onze leden op om familie, vrienden, kennissen en buren te vragen om deel te nemen aan de Zomer Challenge van de KNLTB om zo tegen een gereduceerd tarief van €35,00 kennis te maken met de tennissport in de periode van juni 2021 tot en met september 2021.  

In deze periode kunnen de deelnemers aan de Zomer Challenge ook deelnemen aan toernooien van de KNLTB indien deze georganiseerd mogen worden i.v.m. Corona maatregelen en ook bestaat er de mogelijkheid om tegen betalingen lessen te nemen via Tennis WB. Natuurlijk kunnen de deelnemers in de periode van juni 2021 tot en met september 2021 vrij tennissen op onze banen als deze beschikbaar zijn.  

Hieronder de link naar de site van de KNLTB met verdere uitleg over de Zomer Challenge 2021, helaas heeft onze vereniging geen mogelijkheden om Padel-tennis te spelen maar er zijn wel 3 banen aanwezig om Tennis te spelen.  

Zomer Challenge KNLTB 2021
https://acc.tennis.nl/alles-over-tennis/kennismaken-met-tennis/zomer-challenge/  

Wij zien graag ook dit jaar weer nieuwe tennisvrienden tegemoet op onze tennisbanen in Noordhoek, zegt het voort !! 

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 168 404 526

Address

Repelweg 2
4759 AJ Noordhoek